7bfe8d
Вчора була битва. Не на східному фронті, не в Одесі чи в Харкові. В столиці. Були поранення, кров, коктейлі Молотова, каміння. По проспекту Перемоги 71-а місцеві мешканці штурмували незаконну забудову. Черговий капіталіст самовільно захопив прибудинкову територію, безкарно окупував пам’ятник столичної архітектури – будинок культури на Нивках, який виродок планує повністю знести заради будівництва кількох багатоповерхівок. Забудовник не має ні проектів, ні дозволів, нічого. Він не планує будувати ні додаткових садочків, ні шкіл, ні лікарень. Кілька тисяч людей буде заселено просто посеред житлового двору.
Всі місцеві мешканці проти забудови. Тривалий час вони намагалися законно вирішити питання, засипаючи скаргами та листами чиновників, але у відповідь отримували мовчання і формальні відписки. Заяви в міліцію так само не мали результатів, натомість вся місцева мусорня стала на бік забудовника.

І ось нарешті вчора, 27 березня, терпець мешканців урвався. Спочатку люди зібралися на черговий мітинг біля забудови, запросили журналістів та чиновників. Планувалося перекрити проспект Перемоги для того, щоб привернути увагу до проблеми. Однак вони не встигли це зробити, бо з боку забудови, через паркан на мешканців полетіли каміння, почулися постріли. В результаті кілька людей отримали поранення. На допомогу мешканцям підтягнутися анархісти. Після першої спроби вибити тітушек з забудови (за різними даними їх було понад 30 чоловік, з арматурами та пістолетами), двох соціал-революційних активістів було взято в полон. Показово , що захоплених анархістів тітушки відразу ж передали міліції, яка їх в супроводі конвою відвезла в райвіділок. Жодного з тітушек, які кидали каміння в людей, міліція навіть не намагалася затримати.

Каміння - зброя пригноблених до того часу, поки вони не взяли  в руки автомати.

Каміння – зброя пригноблених до того часу, поки вони не взяли в руки автомати.

Далі почалося позиційне протистояння. З обох боків летіли каміння. Місцеві мешканці намагалися зірвати паркан за допомоги автомобільного тросу. Потім в хід пішли коктейлі Молотова – ще з часів Майдану фірмова страва для частування тітуханів та мусорів.
Битва тривала до глибокої ночі. Кілька активістів було поранено, розбиті голови, забиті руки. Скільки крові втратили виродки із забудови – невідомо. Показово, що весь час протистояння, біля забудови терлося кілька десятків мусорні, яка спокійно споглядала на все це, та навіть про щось перемовлялася з тітушками.

От местного жителя, участника противостояния: 

“А потом “суперначальство” с охраной из “Киев-1” приехало на нас всех напиз…ло, сказали -“пишите заявы, мы ничего не видели и все”.

скачанные файлы

Перекривання проспекту Перемоги місцевими мешканцями

Близько півночі на місце бою приїхало три автобуси з нацгвардією та «Київ-1». Вони своїми спинами підперли ворота забудови, захищаючи їх від розлючених мешканців. Після цього було вирішено тимчасово припинити наступ на забудову. Під ранок люди розійшлися втомлені та з неоціненим досвідом відкритої боротьби проти влади капіталістів та чиновників.

Забудова на цей раз встояла, з допомогою ментів, влади та тітушек. Але наступна битва вже близько. Тільки тепер нас буде ще більше і ми будемо ще краще підготовані.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)