Нескорая помощь

Нескорая помощь

Ця історія сталася кілька днів тому в містечку, поблизу Києва. Розповів її безпосередній свідок цих трагічних подій.Ще змалечку я знав, що більшість наших лікарів – це купка шарлатанів, які замість служіння великій меті – рятувати життя, просто заробляють гроші. Але випадок, який стався нещодавно, просто приголомшив мене та інших мешканців міста. Після цього мабуть варто ініціювати перейменування нашої «швидкої» допомоги на більш адекватну назву. Заодно буде зайвий привід політиканам черговий раз викрасти кілька мільйонів із бюджету.

 Про випадок

22 жовтня в місті Василькові Київської області, біля швейної фабрики, поблизу зупинки громадського транспорту «Ракетна» знайшли тіло людини похилого віку. Тіло було без ознак насильницької смерті. Мабуть десь так написано в міліцейських протоколах. Але за цими сухими словами криється справжній суспільний злочин.

Перші небайдужі люди, які натрапили на людину, що лежала біля зупинки, відразу ж викликали «швидку». Коли приїхала машина, чоловік ще дихав. Але «лікар», після швидкого та поверхневого огляду, констатував, що людині «залишилось пару хвилин прожити». Сказавши це, він просто сів назад в «швидку» та спокійно собі поїхав далі. А людина, ще жива людина, була кинута помирати на очах у випадкових свідків та перехожих.

 Якщо хтось ще не зрозумів, то ще раз повторю – лікар, який покликанням та професійними обов’язками забов’язаний допомогти людині, до останнього боротися за її життя, просто кинув її на вулиці, навіть не спробувавши врятувати. Він просто байдуже прирік людину помирати.

За законами держави такі дії є кримінальним злочином. За законами моралі, дії лікаря можна розцінювати як вбивство. Але як можна покарати такого «лікаря» в системі, де таким як він боятися йому немає чого. В системі, де гроші та друзі все «порішають», як треба. Схема в таких випадках дуже проста. Лікар заявляє, що хворий відмовився від надання медичної допомоги (навіть, якщо хворий був непритомним) і справа закривається за відсутності складу злочину.

І цей випадок в невеликому місті лише один із сотень тисяч.

Ніхто вам не дасть відповідь, достовірної статистики смертей від лікарської недбалості та лікарських помилок не існує, немає даних про заподіяння шкоди здоров’ю від допомоги «лицарів» в білих халатах.

 Поглянувши на цю та інші події навколо себе можу підсумувати, що кожна системна надбудова нашої з вами країни – це ще один із багатьох гнійників на тілі народу. Країна – наша, тобто належить людям, які своєю чесною та корисною працею створюють весь навколишній світ. Але держава – цей застарілий апарат управління (а точніше знущання) над народом – є для нас ворожим елементом. У цьому протистоянні між країною та державою, нам, народу (не політикам, не чиновникам, не олігархам), залишається небагато варіантів.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (1 vote cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
ВІДКЛАДНА ТА НЕШВИДКА «ДОПОМОГА», 10.0 out of 10 based on 1 rating