Мешканці багатьох великих міст вийшли на вулиці протестуючи проти чергового підвищення тарифів на електроенергію. Відтепер вони вимушені платити на 13 % більше. Країна сьогодні переживає складну економічну ситуацію, але заміть того, щоб скорочувати витрати на обслуговування державного апарату та великих банківських картелів, уряд вирішив відібрати гроші в громадян. Народний гнів біля стін міністерства економіки та енергетики злякав чиновників. Для перемовин з учасниками протестів на вулицю вийшов глава відомства. Але замість обговорення отримав снігом в обличчя. Учасники протесту не піддалися вмовлянням урядовця та відкинули пропозицію пройти в його кабінет і обговорити ситуацію.
В умовах поглиблення економічної кризи в Європі все частіше виникають соціальні протести . Громадяни не готові покірно прийняти «програми економії», єдина мета яких – за рахунок народу вирішити проблеми великих капіталістів та фінансових воротил. В ситуації, коли влада розпочинаю війну проти власного народу, соціальний протест стає єдиним ефективним інструментом самозахисту.
Нагадаємо, що причиною важкої економічної ситуація в країнах ЄС стала злочинна політика національних урядів, які витрачали мільярди бюджетних коштів на допомогу банкірам та капіталістам

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)