Вчора забудовники разом із тітушками зруйнували гараж місцевого мешканця.

Про це, на сторінці в Фейсбуці написала одна із мешканок будинку. Робітниками компанії «Дісбуд» було зруйновано гараж місцевого мешканця, який, за словами юриста компанії «заважав будівництву». Без попередження власника – інваліда дитинства, без його приступності, гараж просто знесли. Не завадило і те, що в гаражі були особисті речі власника, та стояв його автомобіль.

Територію будівництва охороняла група тітушек, тому розлюченим мешканцям  не вдалося завадити злочину. Юрист забудовника в якості дозволу на злочин продемонстрував якийсь папірець, на якому голова Дніпровського району Ярослав Горбунов  одобрив демонтування гаражу.

На фото - координатор тітушек.

На фото – координатор тітушек.

Про роботу правоохоронців розповіла місцева мешканка, свідок злочину

«Патрульна служба – вчора були розчаровані їх неспроможністю щось зробити.  Слідча група – чекали майже півтори – дві години. Слідчий приїхав, проінструктований на користь забудовника. Він намагався довести власникам гаражу, що порушень їх прав не має. І тот факт що їх, навіть, не пускають подивитись що сталось з їх майном – норма. Під час цього процесу був пристуній “предводитель” титушок, який опікується не тільки цією забудовою у місті Києві».

Нагадаємо, що раніше ми вже писали про ситуації навколо забудови – http://novaiskra.org.ua/?p=1678

 

 

 

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)