Соціальний гурток «Заграва» та профспілка «Захист праці» запрошують відвідати лекцію з теми «Лук’ян Кобилиця: депутат прямої дії», яка відбудеться в п’ятницю 21 червня о 17:00. 
Проводить лекцію – Олександр ХоменкоАнотація лектора:

За свідченнями сучасників, він був «усе задуманий і не скорий до розмови» – кепська характеристика професійному парламентареві, для якого балаканина є основною формою «виробничих відносин». Але Лук’ян Кобилиця хоча й делегований був революційного 1848 р. буковинськими селянами до австрійського парламенту, «кадровим» депутатом-опозиціонером не став. Як ніхто інший, він знав: майбутнє народу визначається на полях класових битв, а не в «кулуарах», або, як напишуть згодом товариші із «Rote Armee Fraktion», парламенти – то не центри ухвалення, а інструменти реалізації рішень влади. Іншими словами, обираючи між мандатом та історією, Лук’ян Кобилиця обрав історію, полишивши клоунам їхній мандат…
До обговорення пропонуються такі питання:

1. Класові конфлікти на Гуцульщині першої третиниXІXст:;
2. Боротьба за ліси та полонини як квінтесенція соціальної війни ;
3. Селянський «посол» у палаючому Відні, або коли і як українці «підхопили соціалістичну заразу»;
4. «Сесії» Лук’яна Кобилиці як новаторська форма озброєної пропаганди.

УВАГА! У зв’язку з обмеженою кількістю місць, проводиться попередня реєстрація слухачів Для того, щоб прийняти участь, надсилайте повідомлення з вказаним ім’ям та контактним телефоном (можна електронну пошту) на адресу – alexladuk@gmail.com або повідомлення на сторінку «Вконтакте» -http://vk.com/korenkov_alex. У відповіді повідомлятиметься місце зустрічі.
Дякуємо за розуміння

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)