Міліція:б'є - значить захищає?

Міліція: б’є – значить захищає?

В селі на Чернігівщині міліція та багатій напали на робітника.

Поки в Києві фотографуються із новою патрульною поліцією, в селі на Чернігівщині міліція нападає на людей. «Нова іскра» вже неодноразово писала про події в маленькому селі Вершиново-Муравейко, що на Чернігівщині, де батько та син – місцевий багатій та працівник ДАЇ – тероризують мешканців (http://novaiskra.org.ua/?p=1668). Черговою жертвою їх безкарності став працівник місцевої пилорами. Тоді, 3 січня 2015 року, Андрія, робітника пилорами, побила група міліціонерів на чолі із Ігорем Содулем, працівником ДАЇ та його батьком, власником місцевого заводу – Володимиром Содулем. Мати Андрія тривалий час намагалася притягнути обох нападників до відповідальності, але і в міліції, і в прокуратурі справу затягували, поки зовсім не закрили через «відсутність складу злочину». Але, як відомо, безкарність породжує новий злочин.

Нещодавно мати Андрія знову звернулася до нашої редакції із проханням про допомогу. Багатій та міліціонер знову напали на її сина. Нижче ми публікуємо лист матері. Прохання до всіх журналістів та соціальних активістів допомогти захистити життя та свободу робітника Андрія.

Побиття шахтарів 1998 рік.

Побиття шахтарів 1998 рік.

«12 липня, о 22 години на мого сина знову напали. І знову напали Содулі. Це було свято Петра і Павла, яке завжди святкується в нашому селі. Мій син, Андрій разом із товаришем знаходились в магазині, в центрі села. Раптом до магазину завітала компанія Содулів. Всі були добряче напідпитку. Ігор Содуль, працівник ДАІ, який раніше разом із своїми поплічниками, сильно побив мого сина, побачивши Андрія, відразу накинувся на нього зі словами: «Подивіться, це той, що написав на мене заяву!».

Він обзивав сина, погрожував його застрелити, якщо син не забере заяву. Потім вже його батько, Володимир Содуль, накинувся на мого сина, із погрозами та кулаками. Він схопив пляшку в руки та замахнувся на Андрія. Продавщиця в магазині своїм тілом закрила мого сина та не дозволила вдарити його по голові пляшкою.

«Я вчепилася за пляшку так, що в мене заболіли руки і затремтіло тіло, але я не дала вдарити Андрія. Якби я не встигла стати перед ним та закрити Андрія, Содуль би його вбив. Очі в нього були, як у звірюки» – Наталя, працівниця магазину.

Люди, що були в магазині стали на захист робітника. Міліціонера та його батька-багатія виштовхали із магазину. Ален потім знову вони заскочили до магазину, та знову почали погрожувати Андрію. Лише завдяки людям вдалося запобігти новому нападу з боку Содулів.

«Включайте телефони і знімайте, як я його буду добивати. Я його згною»  – слова Ігоря Содуля, місцевого «правоохоронця» до свідків нападу на робітника.

Безкарність вбиває

Безкарність вбиває

Скажіть, люди. Що такого зробив мій син, що він не має права ходити по цій землі, жити на ній. Чому міліція та багатії вирішують, кому жити, а кого можна вбити просто так? Чому прокуратура, куди ми звернулися, закриває справу, покриває багатія, залишає непокараним міліцію, яка нападає на людей?

Мій син, Андрій, простий, чесний та достойний робітник. Він служив в армії, зараз працює, не п’є, нікого не принижує. В селі його всі поважають, але Содулі не дають йому жити. Вони тероризують все село. Чому це відбувається?».

Від редакції:

Зараз Андрій подав заяву до прокуратури, бо в міліції Содулів покривають. Прокурор, який прийняв заяву, так само намагається затягнути справу. Родині Андрія потрібна юридична та інформаційна допомога у висвітлення цього нападу.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)