Складаємо протокол

Складаємо протокол

В п’ятницю, 28 серпня громадські активісти та мешканці міста Василькова затримали п’яного начальника взводу патрульної міліції міста – Дерепу Сергія Петровича. «Правоохоронець» керував авто в стані алкогольного сп’яніння (тест показав 1.33 проміле, при нормі в 0.2. ), погрожував розправою громадянам, наніс тілесні походження одному із активістів, та намагався втекти з місця злочину. Мешканці Василькова схвильовані такою поведінкою міліції та побоюються, що правопорушника у погонах не покарають. Дуже потрібен розголос в ЗМІ. Нижче наведений переказ історії самими учасниками а також контакти координатора активістів, який надасть додаткові коментарі журналістам.

 

НАШЕ ЗНАЙОМСТВО ТА СПІЛЬНЕ ФОТО З НАЧАЛЬНИКОМ ВЗВОДУ ПАТРУЛЬНОЇ МІЛІЦІЇ ВАСИЛЬКОВА

 

Звичайна п’ятниця не передбачала нічого особливого, вдихаючи приємне прохолодне повітря четверо друзів їхали у робочих справах по Василькову, раптом на їх очах з вікна сусідньої машини на вулицю вилетіла пожмакана пачка з-під цигарок. Дана неприємність зхвилювала з двох причин – стан довкілля і так заставляє бажати кращого, людина могла загубити цінну для себе річ та не помітити, тому наздогнавши машину ми повернули господарям втрачене майно, хлопці були дуже вдячні, їх переповнювали емоції аж до легкого потовиділення.

 

Ми продовжили наш шлях до роботи, виїзджаючи на головну дорогу, через припарковану фуру не помітили жигуль, якому довелося уповільнити свій рух, а нам пришвидшитися. Ваня, розуміючи незручність ситуації, двічі вибачився аварійним світлом, але через пару хвилин жигуль нас наздогнав та агресивно підрізав. З жигуля вилізло тіло, яке розмахуючи гумовим кийком почало розповідати Вані, що прямо зараз навчить його правильній їзді і здійснить покарання на місці. Дана інформація не могла нас залишити байдужими, тому ми вийшли на вулицю і попередили персонажа, що за таке неввічливе спілкування з людиною, яка вже тричі вибачилася, його гумовий фалічний предмет, яким він так активно розмахує, може опинитися у самих неочікуваних місцях.

В цей самий час я звернув увагу на голубу сорочку у салоні машини та уточнив у водія, чи випадково він не му…, чи не співробітник правоохоронних органів, бо і дубинка виглядала як та, якою слуги владик розганяють непокірних кріпосних. Тіло у шльопанцях радісно відповіло «так!», дістало посвідчення і у емоційному екстазі заявило, що тепер «вам всем жопа». По очам міліціонера читалося, що побачивши ксиву ми мали впасти йому до ніг, або як мінімум розбігтися, але радість змінилася сумом, коли Артем підмітив «ого дядя, так від тебе алкоголем несе, як ти синій сів за кермо??!Викликаємо наряд!».

Жлоб з посвідченням не розгубився і витягнув наступний козир з рукава – «меня отмажут, а вас посадят!» і почав пробувати зникнути з місця подій. Одразу вписався Антон, не дав закрити двері машини та порадив дещо розслабитися персонажу (якого після отриманої інформації ми понизили у званні до «миші звичайної») та дочекатися приїзду наряду.

 

П'яний мусор в машині

П’яний мусор в машині

Відчувши полум’я ситуації, яке набирало температури і починало ніжити сідниці розгубленого міліціонера, згадавши бойовики 90-х та серіали про ментів, він вдавив педаль газу, зачепив на двері Ванька та почав спробу втечі. Побачивши свого товариша, який уїзджав по асфальту, ми спробували догнати жигуль, так як нам здавалося, що він все ж зупиниться, але жигуль виїхав на зустрічну, тягнучи Ваню на дверях, та піддав газку. Я ще довго мірявся силами у спринті з машиною, але жигуль виявився реально швидшим))

Жителі Василькова думали, що знімають бойовик, так як через все місто летіла машина з відкритими дверима, на яких тримався Ваня і їхав ногами по асфальту (до речі, Сауконі з каучуковими підошвами вирішують, проїхавши кілометри два-три по асфальту, ступні Вані залишилися при ньому). На момент спроби втечі, до нас встигла приїхати машина громадського патруля, тому нам було чим доганяти коршуна, який здичавів від безнаказаності.

Ми не вірили своїм очам, ситуація могла закінчитися трагічно, так як у будь-який момент Ваня міг остаточно впасти на великій швидкості.

Через хвилини чотири витаючий коршун все ж був заблокований на дорозі і відбулося затримання у стилі «Sometimes the rebels are so loud, So government must call police».

 

Через хвилин 5 приїхали всі – три машини поліції (яку тільки вчора благословили нести світло спокою і порядку людям у Василькові), машини міліції, начальник міліції, заступник начальника міліції, заступники заступників, люди в цивільному на мерседесах свіжих моделей найвищого класу, яким, чомусь всі тисли руки, можливо це були поважні старійшини Василькова, чи щось таке, ми не в курсі.

Приїхала швидка допомога, яка виявила у Вані численні забої на ребрах, пошкодження зв’язок руки, струс мозку.

 

  «Мишею звичайною», що їздить випившою за кермом по вулицям, де активно бігають діти, розмахує міліцейським посвідченням та кийком, погрожує та возить на дверях з криками “покатаемся!” – виявився Дерепа Сергій Петрович, начальник взводу патрульної міліції міста Василькова.

 

Дерепа вдув у тестер алкоголю цілих 1.33 проміле, при нормі в 0.2. Стаж роботи у нього великий, бо навіть при накачці в 1.33 він на перших порах дуже активно махав руками і дубинками.

 

Варто зауважити, що всі, хто прибув на місце події були схвильовані та вкрай ввічливі з нами, запитували, чи ми будемо давати розголос ситуації, обіцяли вигнати з лав міліції негідника та відкрити справи. Це не дивно, так як сотні дереп з ксивами чудять щодня, в тей час, коли звітувати треба про порядок, оновлення та зміни, така паніка на другий день роботи поліції у Василькові керівництву не на руку. Начальник міліції навіть змалював можливість висвітлення події у ракурсі співпраці «свідомих громадян та начальника», що разом безкомпромісно чистять лави міліції, на що йому з усмішкою було запропоновано ще й закінчити таку круту новину про «спільну» роботу лозунгом «Слава Україні!»…начальник твердо мовив – «Героям слава!».

 

Як результат – були дані покази учасників події та свідків. Дерепа написав заяву про напад на нього, і що після нападу він перенервував та влупив цілу пляшку горілки. Така версія усміхнула всіх)

 

Будемо контролювати хід даної справи, так як таких як Дерепа, які плутають береги, відчувають себе божествами від безнаказаності, мутять брудні теми, прикриваючись ксивами, посадами і званнями по всій країні десятки тисяч. Вони впевнені, що увіллються у нову державну піраміду та продовжать власне панування. Не можна давати шансів ні дерепі, ні побудові піраміди, люди вміють робити самі, без «справедливих», «дбайливих» і «патріотичних» начальників різного толку.

Матеріал був взятий тут

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)