tTigfl9f_1MНагадаємо, що на минулому тижні, 16 липня біля Адміністрації президента зібралися близько 200 жінок, рідних оточених на Сході солдат 72 – ї бригади, з вимогою до влади та командування відправити підкріплення солдатам, вивезти поранених та змінити військове командування. Тоді до жінок виходили різні чиновники із обіцянками допомогти та вирішити проблеми. Але не довіряючи бюрократам, жінки залишалися весь цей час під стінами АП, чекаючи на дії влади.На даний момент жодних дій та рішень не спостерігається, обіцянка підкріплень та допомоги бійцям 72 батальйону не має підтверджень.

Паралельно цьому виникають різноманітні провокації та замилювання очей. За перевіреною інформацію, протестуючі матері повідомили, що до них дзвонять і постійно намагаються відговорити від подальших дій та протестів, дзвінки надходять від інших 5 протестуючих, що на 2-ий день пікетування були представниками від родичів бійців на переговорах з владою (повідомили, що дітей даних 5 людей вже знаходяться вдома).

Самі родичі налаштовані рішуче і продовжують збиратися кожного дня біля стін Адміністрації президента, їхніми вимогами так і залишається: активне, дієве командування в зоні бойових дій, відправлення підкріплення до 72-го батальйону, забезпечення гуманітарної допомоги, організація та проведення ротації військовослужбовців, що до слова знаходяться в зоні бойових дій понад 120 діб.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: +1 (from 1 vote)