загруженное (1)– В Донецьку та під Маріуполем тривають бої із російською армією. В ході оголошеного Порошенко перемир’я «мирна» російська артилерія систематично обстрілює блок пости та позиції українських військ.Згідно із Закону про спеціальний статус окупованих Російською імперією територій, кожного захопленого в полон сепаратиста, російського солдата чи чеченського найманця необхідно відпустити на волю, вибачитись за незручності та побажати і надалі радувати українських народ власною присутністю.

– Ще нещодавно революційні командири батальйонів всі як один по наказу Авакова йдуть на вибори в депутати, по старому виборчому закону Януковича, в одних партіях із такими одіозними особистостями, як організатор вбивства Сашка Білого – пан Аваков, організатори здачі Криму – пан Турчінов та пан Яценюк.

– Героїв 80 бригади ЗСУ, які кілька місяців тримали покинутий всіма Луганський аеропорт, за відмови знову лізти в пекло без короткої відпуски для лікування звинуватили в дезертирстві. Спочатку їх тримали в СІЗО в Сватовому, потім перевели в СІЗО міста Старобільськ. Показово, що тут їх посадили до однієї камери із сепаратистами. Самих сепаратистів, які вбивали та грабували місцеве населення, 16 вересня відпустили на волю без жодних звинувачень (згідно із закону про амністію). Українських солдат тримали ще 2 дні, і тільки 18 вересня 8 із них відпустили під домашній арешт (не зняли звинувачень, навіть не врахували того, що майже всі солдати мають проблеми зі здоровям, контузії та поранення). Виникає питання: «За кого воюють українські герої, і за кого воює правлячий клас, який саджає їх у тюрми?».

– З під варти, під підписку про невиїзд звільнили єдиного підозрюваного в розстрілі 39 майданівців. Славнозвісний Печерський районний суд (в якому досі працюють одіозні «вершителі правосуддя» часів Януковича) пожалів командира роти «Беркуту» Дмитра Садовника. Підставою для звільнення беркутівця стала наявність у нього родини, трьох дітей та квартири в Києві. До сих пір не знайдено організаторів масових вбивств на Майдані 18-20 лютого 2014 року. До сих пір не заарештовано спонсорів цього злочину проти людства (ці спонсори – Ахмєтов, Клюєв, Курченко, Арбузов і т.д. – спокійно продовжують заробляти гроші на крові українських воїнів та трударів).

Далі буде…

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)