W_c8qjKwB_wПісля поодиноких випадків на Новокраматорському машинобудівному заводі  (http://vk.com/sk_zagrava?w=wall-38212339_1635%2Fall) та Придніпровській залізниці (http://vk.com/id16191395?w=wall16191395_7432), де робітників змушували віддавати частину своєї зарплати «Беркуту»,  влада розпочала планову компанії по збору «добровільних» коштів на рахунки спецпідрозділу. На цей раз «меценатами» катів у погонах стали робітники гіганта української промисловості – «Мотор Січ».За словами Artem Rastorguev (https://www.facebook.com/artemrastorguev?hc_location=timeline) йому повідомили, що працівникам «Мотор січ» не доплатили 400 грн. зарплатні (із 1400 офіційного окладу) із поясненнями, що гроші перерахували на «Беркут». У випадку протестів керівництво пригрозило звільненнями.

Робітники Сходу, Півдня, Заходу та Півночі України.

Робітники промислових підприємств, офісів, комунальних служб, лікарень, університетів. Якщо ви до сих пір вважаєте, що боротьба на Майдані – це не ваша справа, дії олігархічного режиму мають переконати вас в протилежному.  Механізм нового рекету і шантажу запущено! Тепер вас не просто змушуватимуть виходити на мітинги «підтримки» диктатури, не просто затримуватимуть зарплату, скасовуватимуть премію та заборонятимуть відпускні. Відтепер у вас будуть забирати ваші гроші на оплату злочинів «беркуту», на вбивства невинних студентів, на катування та приниження ваших же братів та сестер, які не згодні мовчати.

Чи готові ви бути спонсорами терору? Якщо ні – розпочинайте боротьбу. Страйкуйте, виходьте на протести, приєднуйтесь до боротьби у власних містах.

У такій країні жити просто не можна. Досить підставляти опущені голови під бичі!

Самоорганізовуйтесь! Створюйте незалежні профспілки, страйкові комітети, загони робітничої самооборони!

РОБІТНИКИ – ЛЮДИ!

МАЙДАН – ЦЕ БОРОТЬБА ЗА ПРАВА ЛЮДЕЙ

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)