скачанные файлы“До протесту проти політики Уряду студентів підбурює Кремль” – до такого висновку в своїй статті прийшов журналіст із “Української правди” – головного пропагандиського ресурсу правлячого класу. Ось цей матеріал –
http://blogs.pravda.com.ua/authors/bratushchak/5492ec...
Дуже показово, що правлячий клас та його сатрапи все активніше починають клеймити незгодних із владою «провокаторами», «агентами Москві», «сепаратистами». В умовах тотального дерибану, щоб приховати власні хижацькі інтереси, влада активно шукає внутрішнього ворога.
Критикувати нову владу відтепер недозволено нікому. Все що робиться – це на благо «фронту», «перемоги», «народу», навіть якщо військових зраджують, ворогів годують а народ грабують. Всіх незгодних – в тюрму, благо що в новому бюджеті планується підвищити зарплату псам режиму до «10 тис. грн».

До когорти «недоторканих» навіть для критики відтепер потраплять олігархи. Будь кого, хто поскаржиться публічно на жахливу соціальну нерівність, на владу найбагатших, на необхідність революції можна буде звинуватити в пропаганді «комунізму». Бо, згідно із останніми законодавчими ініціативами правлячого класу, «пропагувати комунізм» – це (боротьба робітників проти невиплати зарплати (теорія класової боротьби), критика влади олігархів (ідея диктатури одного соціального класу над іншими), вимога повернути награбоване народові (невизнання права приватної власності на засоби виробництва) та вимога революційних змін (насильницьке повалення державного ладу.
Насправді, саме правлячий клас – головний ворог народу. Це – найбільше злочинне угруповання, до складу якого входять олігархи, політики, чиновники різних рангів та кримінал. Об’єднані вони єдиним інтересом – грабувати безкарно трудовий народу Країни та забезпечити можливість такого грабунку своїм нащадкам. Вони, а не студенти – причина катастрофи ,яка стається в нашій країні.

Не студенти винні в тому, що 90% населення України живуть в злиднях, а 10% – в розкоші. Не студенти, а саме правлячий клас сьогодні відкрито робить бізнес із сепаратистами ДНР (купівля вугілля). Не студенти, а правлячий клас знімає обвинувачення із організаторів масових вбивств на Майдані (жоден організатор до сих пір не покараний). Не студенти, а правлячий клас захищає та примножує вкрадену у народу власність в руках олігархів. Тоді хто ж на справді є «агентами Кремля»?

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)