W7Mhgp8fMsIПацієнти вимагають зняти чиновника, який заблокував купівлю життєво необхідних ліків для тисяч громадян.

Сьогодні, о 9.00 навпроти фешенебельної міністерської парковки, під стінами КМУ зібралися представники громадських організацій, пацієнти та небайдужі громадяни для того, щоб вимагати від прем’єра-міністра звільнити з посади заступника міністра охорони здоров’я, такого собі бюрократа Салютіна Руслана Вікторовича. Як виявляється, цей паразит, який посідає крісло відповідального в міністерстві охорони здоров’я за проведення державних закупівель, повністю заблокував проведення державних закупівель життєво необхідних ліків для кількох десятків тисяч українців.
Через злочинні дії цього виродка, хворі на СНІД, туберкульоз, мукувісцидоз, гемофілію, онкологію та інші захворювання, не отримають до кінця цього року необхідні ліки. Це означає величезне горе для цих людей, бо без деяких ліків люди просто не виживуть. А купувати їх (наприклад комплекс ліків для хворих на онкологію коштує близько 5 тисяч доларів), люди просто не в змозі. Тому вони вирішили вийти на вулиці та вимагати покарати Салютіна. Сам чинуша свої дії ніяк не пояснює. Його безпосередній начальник, міністр охорони здоров’я Мусій, виправдовується, що ніби то вже в третє подавав на ім’я Яценюка прохання звільнити свого заступника через «порушення трудової дисципліни». Виявляється, пан Салютін просто не виконав наказу свого шефа та не збирав засідання комітету конкурсних торгів, за які він несе службову відповідальність. Цей паразит взагалі не ходить на роботу і краде оригінали наказів МОЗ, в яких визначається його, Салютіна, посадові обов’язки (це просто комедія, коли читаєш жалісливі листи Мусія до Яценюка з скаргами на свого заступника(!))
Мотиви дій Салютіна можна пояснити інтересом фармацевтичних виробників, для яких зрив тендерів по одній ціні автоматично означає, що до нових торгів вони вже підготуються із завищеними розцінками на власний товар. Тобто якщо за бюджетні кошти на цих торгам можна було закупити ліків для однієї кількості пацієнтів, то нові торги автоматично означатимуть підвищення ціни на товари, а відповідно і зменшення кількості пацієнтів, які ці ліки отримають (бо додаткові бюджетні кошти ніхто виділяти не збирається). Виходить, що через паразита, який домовився із спекулянтами фармринку, який не ходить на роботу, та грабує власне міністерство, хтось не отримає життєвонеобхідніх ліків. Це – питання не виборів, і навіть не люстрації. Це питання людського життя, яке через продажність чиновника постало перед загрозою.
Додає пікантності до цієї історії поведінка начальства пана Салютіна, його начальника в МОЗ, який не може його покарати (або просто не хоче через долю «відкату», який йому заносять від фармацевтичних виробників), та Яценюка, який впритул не помічає вже третього прохання зняти корупціонера (рука руку миє).
В цій ситуації тотальної змови бюрократів є лише один вихід – боротьба пацієнтів та активістів за свої права на вулицях Києва. Тільки силу громади, єдину та організовану, розуміють бюрократи та паразити в КМУ. І тільки вона зможе зняти таких салютіних із насиджених корупційних місць, але не для того. Щоб посадити в ці крісла нових «слуг», а для того, щоб повністю змести цю систему продажності та обману.

 

Владу мільйонам, а не мільйонерам. 

 

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)