АСТРАЛЬНЫЕ-ПАРАЗИТЫ1Правлячий клас в Україні вирішив відмовитись від жодної участі в долях десятків тисяч переселенців.

Прийнявши так званий закон про переселенців (№4998-1), документ, на який з надією чекали вимушені біженці зі Сходу та Криму, паразити в парламенті прирекли людей до «соціальної катастрофи». Їх знову обманула держава, якій ці громадяни роками сумлінно сплачували податки, яку вони годували своєю працею та кров’ю. Ця паразитична держава в лиху годину війни відмовилась допомагати тим громадянам, які потрапили у складну ситуацію. Прийнявши документ, в якому не передбачено ЖОДНОГО виділення коштів для допомоги переселенцям, не зазначено,  куди людям звертатися за допомогою, влада фактично послала людей “подалі”. Єдине, що обіцяють людям – це видати колись в майбутньому посвідчення, яке невідомо що гарантуватиме (скоріше буде тавром, а ніж допомогою).

Нові паразити, які прийшли до влади на крові Героїв Небесної сотні, вирішили не церемонитись із народом, а діяти в найкращих традиціях своїх попередників. Всі проблеми, весь тягар ведення війни, відновлення економіки ці соціальні паразити поклали на трудівників, на простий народ. Жодного олігарха не було засуджено,  статки жодного бандита, корупціонера чи продажного генерала не було конфісковано. Натомість невідомо куди поділися статки скинутої народом диктатури, а на очищеному місці як гриби з’являються нові «хазяї життя», тільки тепер у вишиванках та із гоноровим «Я стояв на Майдані».

Ситуація із переселенцями  – тільки початок компанії з побудови нового олігархату. Вчора вони не помічали тисячі переселенців, сьогодні вони їх відштовхують сумнівними законами, а вже завтра почнуть саджати за грати та розстрілювати їх, як «російських» агентів.

Ще один крок в цьому напрямку – небувале підвищення платежів за комунальні послуги, на яке прирікають киян нові господарі міста.

Соціальні паразити, всі ці олігархи, бюрократи, депутати та чиновники – намагаються створити для себе та своїх нащадків рай на землі, у якому нам, простому трудовому народу, відведено місце рабів та прислуги. Але вони не дочекаються цього. Замість раю вони отримають Соціальну революцію, яка остаточно знесе паразитичну владу в Україні та розпочне процес побудови нового справедливого суспільства вільних та гордих людей.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)