ДУК

ДУК

Одні воюють, а інші гроші заробляють.

Ситуація в Мукачево – це просто апогей всього що коїться в нашій країні. Пам’ятаєте слова Сашка Білого про те, що для одних готують кулі, а для інших гроші? Так він був правий на 110%. Для бійців ДУК кулі, для партії Правий Сектор – гроші. Якщо ПС кардинально не вичистить свої ряди то отримають розкол та втрату авторитету. Але швидше за все бабло переможе, воно вже перемагає. Кому цікаво – може поритися в біографіях людей з партії.

Наприклад в місті Василькові про голову ПС ходить прислів’я: “якщо Ви не знаєте Порошенка ( честно не зміг згадати реальне прізвище) то він вас ще не наї..ав”. Замість того щоб ініціювати внутрішне розслідування головний провід ПС просто почав тролити, по іншому я це назвати не можу. Конкретні питання від громади вони або ігнорують або висміюють. До слова – це критика саме ПС, а не ДУКу, бо для мене це дві різні речі. Існує багато причин, наприклад коли хлопці на передовій збирають метал щоб отримати гроші на бензин, щоб їздити в розвідку – це ДУК. Коли голова проводу купляє куртку-парку ручної роботи за 1000 баксів, коли можна купити нову в магазі за 250 – це ПС.

Сашко Білий

Сашко Білий

Друга сторона цієї медалі – це наша люба влада, тут теж все як на лодоні, підарас Ланьо робить ноги поки його бійці в звязці з мусорами розтрілюють ПС. Його ніхто навіть затримати не спробував. Аваков нагнав підрозділи нацгвардії, мабуть перевірити чи готові вони захищати нову владу. Прокурор області заявляє, що шляхи КОНТРАБАНДИ завжди розподілялися ЗАКОННИМ шляхом!!?! Це як взагалі?)

В цій ситуації доречі цікаво проявив себе полк АЗОВ, вибравши нейтралітет, звинуватив у всьому Ланьо та Балогу, останній підтримує ПС. Гасел та закликів Правого сектора не підтримав, мабуть тому що ПС виступила проти Авакова, а до створення Азова він приклав немало зусиль.

P.S. з кожнем днем я бачу як ми все далі й далі занурюємся в прірву. Ще й Україну туди затягуємо. А народ і далі шукає нового царя замість того щоб все у свої руки узяти.

 

Кирило Київський

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (1 vote cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: +1 (from 1 vote)
ПРО ПОДІЇ В МУКАЧЕВО, 10.0 out of 10 based on 1 rating