Шахтарський мітинг

Шахтарський мітинг

Чому і чим так обурені шахтарі нашого міста зрозуміло навіть дітям.

Тільки великі “жирні дядьки” в Києві і дальше животіють а тут люди пухнуть від голоду, від шалених рахунків за комуналку, від пені і штрафів, які нараховуються банками за неможливість сплатити вчасно – бо заробітну плату не платять. Шахтарям її подають, як милостиню жебракам…
Скільки ще потрібно пролити крові і сліз щоб люди в нашій країні зажили щасливо і мирно?
Наші вояки віддають своє безцінне життя, боронячи наших дітей і рідних, а тут на місцях діється свавілля можновладців. Державні мужі зводять нанівець державні підприємства. Чиновники завіряють людей, що шахти збиткові, в той самий час розриваючи і розподіляючи собі паї цих підприємств.

Сьогодні шахтарям вже не можливо просто закрити рота кількома відсотками зарплати. Робітники давно вже розуміють що вугільна галузь на межі життя і смерті. Робітники добре знають, хто саме в цьому винний. Замість розуміння та компромісу, держава обирає погрози та тиск на робітників.

Міністр енергетики Демчишин - один із ініціаторів руйнування вугільної галузі

Міністр енергетики Демчишин – один із ініціаторів руйнування вугільної галузі

Всі вимоги, які гірники ще раніше надсилали до Уряду України не виконувалися. Тепер же, на думку чиновників, і вимоги, і самі шахтарські протести – промосковські та олігархічні. Шахтарі, які власним здоров’ям та життям видобувають країні вугілля та забезпечують тепло мільйонам громадян – сьогодні поставлені поза законом.

Що залишається робити самим робітникам?

Нам залишається тільки солідарність, об’єднання шахтарів та страйк. Це єдине, що ми маємо для того, щоб нас почули та побачили інші.

Солідарність з шахтарями. Львів.

Солідарність з шахтарями. Львів.

Представникам гірничих колективів небхідно терміново зібратися, щоб накреслити план дій щодо страйку або подальших дій, заради їхнього майбутнього, яке сьогодні нещадно руйнується.

Потрібно спішити, адже час спливає…

У нас один вихід – робітнича солідарність та самоорганізація!

 

За матеріалами ресурсу: Шахтарське місто – інтернет видання

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)