Активісти соціальних рухів Києва, учаники соціального гуртка “Заграва”, члени профспілки «Захисту праці» та “Автономного опору” зайняли офіс через невиплату зарплати.Сьогодні, 7 лютого ц.р., відбулась акція протесту проти невиплати заробітної плати двом жінкам, які виконували ремонт в офісному приміщення, що знаходиться за адресою вул.Радищева, 10 (територія годинникового заводу «Час»). «Загальна сума заборгованості складає смішну на перший погляд суму – 2,5 тисяч гривень, – відзначають активісти. – На протязі на чотирьох місяців замовник визнавав факт заборгованості, але відмовлявся її погасити».

Активісти «Захисту Праці», соціального гуртка “Заграва”, “Автономного Опіру”, разом з потерпілою прийшли у офіс боржника, вимагаючи оплати. «Директора на місці не було, – повідомляють активісти. – Зателефонувавши йому, ми отримали обіцянку щодо погашення боргу на протязі дня. Потім він відмовлявся брати слухавку, тож ми вирішили зайняти приміщення офісу до тих пір, поки заборгованість не буде погашена. Цікаво, що нам не вдалося дізнатися назву т.зв. фірми та чим вона займається». Учасники акції відзначають, що до офісу вдень завітала міліція, отримала повідомлення про порушення трудових прав і покинула приміщення.
«Закликаємо усіх найманих працівників здійснювати колективний захист своїх прав, а в разі повного повне ігнорування своїх вимог вдаватись до більш ефективних засобів захисту, як зайняття приміщень роботодавців, – йдеться у зверненні активістів. – Зі свого боку ми обіцяємо, що будемо реагувати на порушення трудових прав, яким би не був масштаб цих порушень і про які б суми заборгованості не йшлося».

ОНОВЛЕННЯ (22-00): Зараз на місце прибули співробітники міліції, які вимагають покинути приміщення під загрозою арешту. Співробітники офісу залишаються, що залишились у приміщенні, звинувачують активістів профспілці у тому, що вони їм погрожували. Попередньо міліціонери сказали, що доставлять активістів у Солом’янське РУВС (пр-т Повітрофлотський).

Контакт: 063-417-43-40 Євген
Джерело: zahist.wordpress.com

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)