6bfb4b411265937f665ed1400876a23e.i680x453x504Справа в тому, що родини військових, яких було виведено із окупованого Криму, розселили в пансіонатах, обіцяючи вирішити проблеми із житлом, бо багато військових були родом із окупованого півострову. Але як тільки на Сході почалися військові дії, і про долі кримських військових потроху почали забувати, замість обіцяної допомоги, українські військові отримали наказ покинути приміщення пансіонатів разом із своїми родинами. Керівництво пансіонату скаржиться на те, що держава не відшкодовує проживання військових, та не бажає більше за власний рахунок утримувати військові родини. Начальство морпехів, яке віддало наказ на виселення, посилається на рішення місцевої влади. А місцеві чиновники відмовчуються. 
Поки по телебаченню нас запевняють, що держава робить все для перемоги на фронтах (а саме – односторонні перемир’я, корупція у штабах, злив інформації за гроші терористам), родини військових можуть опинитися на вулиці. Воякам пропонують орендувати зха власний кошт квартири та не навантажити і так дефіцитний (через премії генералам та відкати тиловикам і чиновникам) оборонний бюджет. Але якщо офіцерам витрати на житло компенсує держава, солдатам-контрактникам, із зарплатною в три тисячі гривень на місяць винайняти квартиру (середня вартість 1 кімн. квартири в Миколаєві – 1800 – 2400 грн./міс.) просто не по кишені.

http://fakty.ictv.ua/ua/index/view-media/id/64707

Більше того, за словами самих військових, їхнє командування не гребує нажитись і на волонтерській допомозі. Так, волонтери із організації «МорпехSOS» звернулися до командування морської піхоти із проханням повідомити всьому особовому складу (особливо солдатам-контрактникам) про існування такої організації, яка може допомогти вирішити проблеми військових (фінансова допомога, речі, продукти від волонтерів). Але командування вирішило зробити все по своєму і повідомило про цей фонд тільки “своїм” офіцерам. В результаті офіцерам купили меблі та виділили фінансову допомогу, а прості матроси залишилися без допомоги.
Прохання до всіх небайдужих громадян Миколаєва допомогти військовим захистити своє право та не дозволити місцевим бюрократам та корумпованим офіцерам викинути солдат із дружинами та дітьми на вулицю.

 

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)