shachterenШахтарі та чорнобильці Донбасу заявляють, що їм ніхто не допоможе, окрім них самих. За їхніми словами російські імперіалісти перейшли останню межу, яка може призвести до громадянської війни.

Про це йдеться у спільному зверненні Незалежної профспілки гірників Донбасу та Донецької обласної організації ВГО «Всеукраїнське об’єднання ветеранів Чорнобиля» до в.о. президента України, голови Верховної Ради Турчинова О.В. та Прем’єр-міністра України Яценюка А.П.

“Влада і правоохоронні органи продемонстрували свою повну безпорадність і злочинну халатність. Розперезалися імперіалісти, почали захоплення адміністративних будівель, викрадати і використовувати зброю, у тому числі роздаючи його простим мітингувальникам. Його використання вже привело до жертв”, – йдеться в зверненні.

“Ми відповідально заявляємо, що центральна влада, яка фактично кинула Донбас напризволяще, не захистить наш регіон. Це зробимо Ми. Ми готові стати на захист своєї Батьківщини, свого краю, своїх рідних і близьких заради нашого спільного майбутнього”, – зазначають лідери шахтарів та чорнобильців.

Хто ще казатиме, що нам потрібна “владна сильна рука”?!?

Майбутнє за самоорганізацією, самоуправлінням а самозахистом!

 

Автономний Опір

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (1 vote cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
Шахтарі та чорнобильці Донеччини захищатимуть Донбас власноруч, 10.0 out of 10 based on 1 rating