Близько 1300 фабрик закрилися в промисловому місті Махалла в результаті масових протестів і страйків проти Братів Мусульман в понеділок. Напружені страйки і протести проти президента Єгипту Мохамеда Мурсі повністю зупинили рух транспорту в промисловому місті Махалла в дельті Нілу.Інформаційний портал Aswat Masriya повідомляє про тисячі студентів, що влаштовують ходи із закликами до повалення діючого режиму і влади «Верховного Керівника Мусульманського Братства». Братство, ісламістська група, звідки походить Мурсі, вважається багатьма опозиціонерами реальним правлячим органом. Його супротивники стверджують, що Верховний Керівник групи Мохамед Баді де-факто керує країною. Протести проти їх обох і потужної ісламістської групи призвели до закриття приблизно 1300 фабрик. Учні також відмовилися відвідувати в свої навчальні заклади, магазини також закрилися через протести.
Портал Aswat Masriva також повідомляє, що в’їзд і виїзд з міста блокований, в результаті чого зупинено рух громадського транспорту. Розгнівані протестуючі не дають автобусам проїхати. За інформацією єгипетського телебачення, водії автобусів і таксі влаштували страйк через періодичні перебої у поставках дизельного палива. Вони закликали до посилення безпеки на заправних станціях, після того як група бандитів викрала запаси пального. Рикші, або тук-туки, в ході масових протестів стали головним транспортним засобом, вартість їх послуг зросла з 1 Єгипетського Фунта до 5, місцями навіть до 10.

З початку другої річниці революції 25 січня, у ряді міст, таких як Порт-Саїд, Ель-Мансура, Танта і Махалла йдуть тривалі протести і ведуться заклики до громадянської непокори. Минулого місяця сотні людей у Махалла оголосили страйк і перекрили головні шляхи сполучення в місті в рамках кампанії громадянської непокори. Страйки робітників Махалла 2006 і 2008 років проти поваленого пізніше режиму президента Мубарака отримали широку славу і багато аналітиків в Єгипті вважають, що вони частково заклали основу революції 2011 року.

http://mpst.org

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)