NvlrrOnoCZ4Для того, щоб приєднатися до компанії та поздоровити Сашу Кольченка Вам потрібно:
Вибрати фотографію з краєвидами Криму та розмістити її у Facebook, Vkontakte, чи Instagram, поставити хештег#freeKolchenko та написати побажання.
Зверніть увагу:
1. привітання потрібно писати виключно російською мовою
2. уникати політичної тематики в привітанні
В іншому випадку привітання просто не потраплять до Олександра

Всі привітання будуть роздруковані активістами перед його Днем народження та передані Олександру в Лефортово.

Також можна відправити листівку самостійно за адресою: 11120, Россия, Москва, Лефортовский Вал, дом 5, п/я 201, Кольченко Александру Александровичу

 

Про Кольченка

Олександр Олександрович «Тундра» Кольченко (1989) – український анархіст, соціал-революційний активіст. Заарештовано 16 травня 2014 Федеральною службою безпеки Російської Федерації за підозрою в тероризмі.

30 травня ФСБ повідомило про затримання Кольченко, разом з ще трьома людьми, як стверджує ФСБ – всі вони члени «Правого сектора». Проте в самому «Правому секторі» спростували інформацію про те, що Кольченко є членом їхньої організації.
Їх основною метою, за версією ФСБ, було вчинення диверсійно-терористичних актів в Сімферополі, Севастополі та Ялті. Зокрема, вибухи в ніч з 8 на 9 травня 2014 саморобних вибухових пристроїв біля «меморіалу Вічного вогню» та пам’ятника Володимиру Леніну в Сімферополі, а також підпали офісів громадської організації «Російська громада Криму» і представництва партії «Єдина Росія» в Сімферополі 14 і 18 квітня 2014 року.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (2 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
Інформаційна кампанія «Привітай з Днем народження кримського політв'язня Олександра Кольченка», 10.0 out of 10 based on 2 ratings