Шахтарі - не провокатори, а робітники. Провокатори всі сидять у Верховній раді та КМУ.

Шахтарі – не провокатори, а робітники. Провокатори всі сидять у Верховній раді та КМУ.

Спланована провокація влади проти шахтарів набирає обертів. Провладні ЗМІ та блоггери постійно генерують нові сенсації про протести робітників в Києві. То шахтарі зі Львівської та Волинської областей виявилися “сепаратистами з ДНР”, то робітників організував паразит та головний ворог робітників – Ахметов, якого нинішня влада не тільки не саджає за грати, а й навпаки виплачує йому мільйоні дотації з народного бюджету. Але робітники сьогодні – це вже не безмовні раби, яких можна безкарно принижувати та оббріхувати. Нижче ми публікуємо інтерв’ю учасника протестів в Києві, в якому він чітко та зрозуміло пояснив мету шахтарської боротьби. 

Все що зараз висвітлюється в ЗМІ про акцію шахтарів є серйозним і безпідставним звинуваченням. Сьогодні шахтарські міста Львівщини, Волині переживають потрясіння від обріхуванння і низькості тих методів влади, які вона використовує щоб дискридитувати гірників.

Як ви прокоментуєте звинувачення влади про те, що протести шахтарів спрямовував Ахметов, а на них були присутні “антимайданівці”?

Ясно і зрозуміло що влада є незадоволеною протестами шахтарів. Коли хвилю солідарного протесту гірників вже не можливо контролювати ні президенту, ні міністру, знаходяться методи та заходи щоб “подавити безкровно” вугільну галузь в цілому. Ахметов, Григоришин та купа інших “інструментів”, можновладці використовують в очорненні робочого народу.

Як ви прокоментуєте роботу ЗМІ по висвітленню акції?

dMBmQ_6yeBk

Де тут “тітушки”?

Думка шахтарів в цьому єдина – ЗМІ висвітлює те що скаже влада. Треба зробити сюжет “пісяючого мальчіка” – ось вам, “шахтар-тітушка”- нате вам, хочете заробити – нате “денюжку”… Брудна закулісна гра ось що це. Невже запроданці не бояться кари Божої?

Так, в країні триває війна, назрів соціальний вибух суспільства України. Тисячі людей доброї волі допомагають нашій “розкраденій” країні у цій вбивчій війні. А ЗМІ плавно переключилися з новин фронту на біотуалети в кущах Маріїнського парку… Чи можливо протестувальникам потрібно було привезти з собою “горшок”? Де ви були промінчики правди, коли у січні, лютому цього року шахтарі на морозі і дощі стояли під стінами Верховної Ради України та будівлею Міненерговугілля? Ви завжди висвітлювали істинну і правдиву інформацію, чому ж тепер треба все перекрутити? Це виглядає як шукання ЗМІ компроматів на дискредитацію гірників…Чи це не замовлення?

Влада кожного разу була попереджена про акцію протесту, чому не подбала про людей які будуть мітингувати (забезпечення біотуалетами), при всьому цьому діючі (два) туалети в районі проведення акцій нe працювали…

Минулі протести до шахтарів хотіли приєднатися свободівці та комуністи, це правда – гірники проганяли їх.

Щоб назвати “тітушкою” шахтаря роботягу – це просто смішно, мабуть дуже комусь на цьому залежало…

Як йдуть переговори з владою? Чи сподіваєтесь на успіх?

Як в минулі рази так і сьогодні влада ігнорує шахтарів.

Що потрібно шахтарям для перемоги – інформаційна та міжнародна підтримка, чи може солідарність інших робітників?

Думаємо потрібно діяти на місцях, запрошувати пресу не тільки нашу українську, але і європейську щоб не можливо було фальшувати ситуацію. Потрібно створювати місцеві громадські комітети незалежно від профспілок. Робочим колективам шахтарів терміново потрібно замінити “старі” профспілки, адже до молодого вина старого не наливають…

Сьогодні так як і у владі і на вугільних підприємствах процвітає корупція, налагоджені відпрацьовані корупційні множинні схеми шахтарських “босів”, де рука руку миє… Начальники та їхні “раби-шахтарі” що відпрацьовують на їх “євроремонтах”, городах-дачах, “помивках” власних машин, носіння “поклонів” за розряди, прогинання спини на “феодалів” навіть не гидують вирощеною картоплею та куснями сала…, де голосування в робочих колективах дільниць проходить за сценарієм начальника…Де правда є злом, де зло є правдою…

  До чого призведуть дії влади по дискредитації протесту? Чи радикалізує це шахтарів?

Коли люди вірять в правду вона їх і захистить. Звичайно успіх буде, бо нас почули і бояться.

Шахтарський рух – сама прогресуюча сила українського народу.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)